Biz kimiz

Hakkımızda

Danolla Gıda İç ve Dış Ticaret 2019 yılında İthalatçı ve İhracatçı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Değişen Küresel Ekonomik Ortam ile Şirket, Türkiye’de Yabancı Firmaların Üretimi ve Temsilciliği gibi diğer alanlara da çeşitlenmeye başlamıştır.

Danolla, Türkiye merkezli uluslararası ithalat-ihracat ve gıda üzerine
kurulmuş bir Firmadır .Kurmuş olduğumuz geniş sevkiyat ağımız ve hizmet algımız sayesinde ürünlerinizin zamanında teslim edilmesini
sağlamaktayız. İşimizi profesyonel anlamda yapıp tamamlamak için gereken her türlü bilgi ve donanıma sahibiz.

İhracat Bölümü, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya, belirli pazarların gereksinimlerine uygun ürünler geliştirmeye ve teslim etmeye kararlıdır. Tüccar ihracatı ve ithalatı, Türk ve uluslararası ticaretteki geniş tecrübemize dayalı olarak belirlenmektedir.

Projeler ve Pazarlama Bölümü, müdürlerinin ürünlerini ve teknolojilerini tanıtmaya ve tanıtmaya ve onlar için dünyadaki pazarları geliştirmeye kararlıdır.

Danolla Firmasında  – Kalite, Tutarlılık ve Bağlılıktan asla ödün verilmez. Yeni ürün, tasarım ve teknolojilerle ön planda olmuştur. Ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmekte ve müşterilerinin ve ortaklarının ihtiyaçlarına uyum sağlamak için çaba göstermektedir.

Ürünlerimiz dünyanın çeşitli ülkelerinden ithal edilmektedir. Bünyemizde bulunan ürün çeşitlerimiz inceleyerek ihtiyacını duyduğunuz ürünlere Danolla sayesinde ulaşabilirsiniz.

Ülkemize sağladığımız katkının farkındayız. İhraç ettiğimiz her ürün Avrupa standartlarında üretilmektedir. İhraç ettiğimiz her ürünün ülkemizi temsil ettiğini düşünerek ürünlerimizin yüksek kalite ve standartlarda olmasına özen gösteriyoruz. Bu bilinçle tecrübeli mühendis ve çalışanlarımız teknolojik ve sektörel gelişmeleri takip ederek kendilerini sürekli yenilemekte, hizmet içi eğitimlerle daha bilinçli hareket etmektedir. Daha büyük hedeflerle çalışmaya, üretmeye ve hareket etmeye devam ediyoruz.

Trusted
Clients
Finished
Projects
Years of
Experience
Visited
Conferences