Bizim Kalitemiz, detaylara gösterdiğimiz özen ve müşteri hizmetleri ile belirlenir. Şirket, ticari uygulamalarıyla gurur duymaktadır.

Danolla Firması olarak şunları taahhüt ederiz:
Uluslararası müşteriler için yüksek kaliteli Fiksasyonlara ve ürünlere.
Üretim seviyesinden itibaren sıkı kalite kontrolleri gözlemlenir.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için kalite yönetim
sistemlerimizde sürekli iyileştirme ve operasyonlarımızda tutarlılık
sağlamak.
İş fırsatlarını esas alan bir vizyonla sürekli analiz ederek, güncelleyerek ve hedefi hedefleyerek organizasyonumuzun büyümesini
sağlamak.
Organizasyonel hedefe ulaşmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak
için iyi çalışma ortamı, eğitim ve bilgi seviyesini güncelleyerek
çalışanlarımızın büyümesini sağlamaktır.

Kalite Politikamız
Firmamız, kurumsal felsefenin ana eksenine “koşulsuz müşteri memnuniyetini” koyan bir topluluktur. Portföyündeki ürünlerini uluslararası kalite standartlarına göre üreterek müşteri memnuniyetine sunmaktadır. Müşteri ve tüketicilerden gelen olumlu veya olumsuz geri bildirimleri değerlendirir ve çözer. Hizmet kalitesi ve ürün kalitesinde en iyiyi hedefler.
Danolla Firması olarak Sosyal çevreye zarar vermemek için kullanılan ve herkes için maksimum fayda sağlayan teknolojiye özen gösterir. Çalışanlarını her zaman eğitir ve onları kalite zincirinin bir parçası haline getirir.
Firmamız bu faaliyetler sırasında dikkate aldığı temel değerler, tüketici ihtiyaç ve beklentilerini anlamak ve karşılamak, taviz vermemek, doğaya ve sosyal komşuluğa duyarlı olmak, yeniliğe ve gelişime açık olmaktır.

our portfolio

Our Latest Case Studies